Zasłony welurowe — mogą być uszyte specjalnie na wymiar wybrany przez Ciebie!

Zasłony welurowe — dlaczego warto postawić właśnie na ten materiał?

Z pewnością każdy z nas kiedyś usłyszał o tkaninie, jaką jest welur. Przybyła ona do Europy w XII wieku z Indii i na samym początku uważana była wyłącznie za materiał królewski wykorzystywany na dworze monarchy. Jeszcze kilkanaście lat temu welur dominował w polskich domach w postaci elementów dekoracyjnych lub jako obicie mebli. Zrobiło się o nim cicho, lecz już jakiś czas temu znów wrócił do łask! Zasłony welurowe mogą stać się niesamowitym elementem dekoracyjnym, który nada pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. Jest to materiał bardzo mocny i wytrzymały, odporny na różnego rodzaju rozciąganie i rozrywanie oraz idealnie się nada dla właścicieli psów i kotów, gdyż jest niepodatny na ich pazury czy zęby.

Czym jest system FALLA i dlaczego tak zyskał na popularności wśród klientek i klientów?

System FALLA charakteryzuje się przede wszystkim tym, że pozwala na równomierne ułożenie fałd zasłon. Najważniejsze jest to, że po zsunięciu, bądź zasłonięciu efekt nadal będzie taki sam. Zasłony welurowe, w których zastosowany jest tego typu system, cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem wśród klientek i klientów. Największą zaletą tego systemu jest to, że nie musimy własnoręcznie równomiernie ich rozkładać, a po zsunięciu zasłon na boki, fałdy pięknie do siebie przylegają. Idealnie pasują do wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych.

Zasłony welurowe wykonane z tkaniny zasłonowej welurowej 280 — warto?

Zasłony welurowe zrobione z tkaniny zasłonowej welurowej 280 przypominają pięknie lejącą się tkaninę, która przypomina zamsz. Jest ona bardzo przyjemna w dotyku, a jej gramatura to 210g/m2. Sprawia to, ż nie jest ona gruba i nadaje się do większości dekoracji okiennych. Występuje w 19 kolorach, a jej szerokość to 280 cm. Skład to 100% poliester. Tkanina zasłonowa welurowa 280 dostępna jest również w kolorze kremowym, który idealnie nada się na zasłony welurowe czy poduszki.

(0)